Activitate din cadrul Proiectului ,, Educație în armonia cu natura, la școală” în ,,Clasa de afară.” 
În sala de clasă de afară, prima zi din săptămână a debutat cu miros de crenguțe de brad, glasuri de copii care repetă colinde pentru Seara de Ajun și foșnet de globulețe și clopoței care vor să se așeze mândri în decorațiuni.
Aceasta minunată atmosferă a fost creată de elevii clasei a IV a D și doamna lor învățătoare, Oana Coman, în cadrul Atelierului lui Moș Crăciun!
În armonie cu natura ne dorim să fim,
Decorațiuni pentru Crăciun, cu drag pregătim.
În foișor ne-a plăcut să migălim,
Cu siguranță ne dorim să revenim!



Add Comment