IN ASTEPTAREA PRIMAVERII

IN ASTEPTAREA PRIMAVERII
Astăzi ne-am luat “La revedere!” de la iarnă. 👋❄️
Anul acesta a reușit să ne testeze răbdarea în privința zăpezii atât de mult dorită, atât de mult așteptată🌨️
Inimoșii mei au pus zăpada găsită în vacanța de la munte pe crengile unui copac și au animat lucrarea pictând și doi iepurași ce privesc în zare așteptând, nerăbdători, primăvara. 🐇 🐇
Au ieșit lucrări nemaipomenite, nu-i așa?
Deși tema a fost aceeași, fiecare pictură e unică!Prima ora de AVAP , modulul 4, clasa a II-a C, prof. Natalia Butnaru.
Bravo!!! 👏👏👏❤️

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *