Astăzi ne-am luat “La revedere!” de la iarnă. 

Anul acesta a reușit să ne testeze răbdarea în privința zăpezii atât de mult dorită, atât de mult așteptată
Inimoșii mei au pus zăpada găsită în vacanța de la munte pe crengile unui copac și au animat lucrarea pictând și doi iepurași ce privesc în zare așteptând, nerăbdători, primăvara.

Au ieșit lucrări nemaipomenite, nu-i așa?
Deși tema a fost aceeași, fiecare pictură e unică!Prima ora de AVAP , modulul 4, clasa a II-a C, prof. Natalia Butnaru.
Bravo!!! 







Add Comment