Elevii claselor 5B,6B,7D- voluntari în programul ECO School, au dorit sa informeze despre schimbările actuale de mediu și masurile care pot fi adoptate de fiecare dintre noi pentru a avea o planetă curată. Împreună au inițiat activitatea ECOmaraton de miercuri.
Felicitări cadrelor didactice care au inițiat și coordonat ECOmaratonul: Arion Alina, Andrei Andreea, Vîrghileanu Alecsandra-Cristina





Add Comment