Astăzi, 19 ianuarie 2024, la HMB a fost despre Educație Financiară. Atelierele au fost susținute de un reprezentant al Băncii Naționale a României.
A fost un prim pas pe drumul frumos pe care îl are acest proiect.
Au participat, pe rând, toate clasele de gimnaziu în cadrul orelor de dirigenție.
Scopul Proiectului este cooperarea între parteneri în vederea dezvoltării unor activităti de educație financiară în beneficiul elevilor și al cadrelor didactice.
Va urma!




Add Comment