Invitație la Târgul de Primăvară
Dragi elevi, profesori și părinți,
Primăvara și-a făcut simțită prezența, iar școala noastră este gata să o sărbătorească într-un mod special! 
Vă invităm cu drag să participați la Târgul de Primăvară, un eveniment plin de veselie, creativitate și culoare!

Vă așteptăm să descoperiți produsele și surprizele pregătite cu drag de elevii noștri, să vă bucurați de atelierele interactive și să participați la concursuri de primăvară! Nu vor lipsi dulciurile, jocurile și multă voie bună! 




Haideți să sărbătorim înflorirea nu doar a naturii, ci și a sufletelor noastre, să lăsăm zâmbetele să radieze și să ne bucurăm de fiecare clipă ca de un dar al primăverii!




Add Comment