Pentru elevii clasei a III a D, o carte este un prieten adevărat. Astăzi, 5 februarie, acest prieten i-a însoțit la școală intr-o atmosferă relaxată, de familie. Copiii și-au prezentat cărțile colegilor, au schimbat impresii și au citit împreună.
Prof. inv. primar Grecu Oana














Add Comment